Автобусни билети

Дестинация Ден на тръгване Час на тръгване Ден на връщане Час на връщане Редовен билет Младежи/
Пенсионери
Деца под 7 год.  
=> <=> => <=> => <=>
Сливен - София   ПВСЧПСН  04:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  05:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  04:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  05:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  06:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  15:30   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  05:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  16:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Сливен - Бургас   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   11 лв. 20 лв. 9 лв. 18 лв. 5.5 лв. 11 лв.
резервирай
Сливен - Слънчев бряг   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   15 лв. 27 лв. 15 лв. 27 лв. 7.5 лв. 15 лв.
резервирай
Сливен - Обзор   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   16 лв. 29 лв. 16 лв. 29 лв. 8 лв. 16 лв.
резервирай
Сливен - Шумен   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   12 лв. 22 лв. 11 лв. 22 лв. 6 лв. 12 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Варна - Сливен   ПВСЧПСН  15:00   ПВСЧПСН   18 лв. 33 лв. 16 лв. 32 лв. 9 лв. 18 лв.
резервирай
Обзор - Сливен   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   16 лв. 29 лв. 16 лв. 29 лв. 8 лв. 16 лв.
резервирай
Слънчев бряг - Сливен   ПВСЧПСН  16:20   ПВСЧПСН   15 лв. 27 лв. 15 лв. 27 лв. 7.5 лв. 15 лв.
резервирай
Бургас - Сливен   ПВСЧПСН  17:30   ПВСЧПСН   11 лв. 20 лв. 9 лв. 18 лв. 5.5 лв. 11 лв.
резервирай
Шумен - Сливен   ПВСЧПСН  15:30   ПВСЧПСН   12 лв. 22 лв. 11 лв. 22 лв. 6 лв. 12 лв.
резервирай
Котел - София   ПВСЧПСН  04:30   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
Котел - София   ПВСЧПСН  14:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
София - Котел   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
София - Котел   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай